DOŚWIADCZONA ZAŁOGA I PARK MASZYNOWY

Szwalnia wyposażona jest w ponad dwadzieścia maszyn do szycia, a wśród nich znajduje się wiele specjalistycznych urządzeń. Możemy wyróżnić między innymi maszynę dwuigłową, maszynę do lamowania czy overlock. Specjalizujemy się w szyciu średnim i ciężkim. Oznacza to, że nasze maszyny są przystosowane do szycia na materiałach takich jak skóra ekologiczna, kodura czy poliester. Jesteśmy w stanie wyprodukować pokrowce, materace, pufy, krzesła, kanapy i wiele, wiele innych. Nasza główna hala to stanowiska osób szyjących i ich maszyn.

TKANINY

Współpracujemy z dostawcami tkanin z całego świata. Szukamy materiałów, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że muszą posiadać one niezbędne certyfikaty czy mieć oznaczenie o trudnopalności, dlatego zawsze zwracamy uwagę na specyfikację materiałów.

DODATKI

Podobnie jak tkaniny, staramy się dobierać wysokiej jakości dodatki. Podczas szycia ogromny wpływ na efekt produktu końcowego mają nici czy zamki. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku.

Szycie 1

MASZYNY

Park maszynowy został wyposażony w maszyny do średniego i ciężkiego szycia. Znaczna część z nich to automaty, które pozwalają na szybsze szycie. Specjalistyczne maszyny, którymi dysponujemy to między innymi maszyna dwuigłowa, maszyna do lamowania, overlock, maszyna do naszywania wzorów i maszyna ramieniowa.

USŁUGI SZYCIA

W celu zlecenia szycia w naszej szwalni zachęcamy do kontaktu mailowego. Prosimy przesłać następujące informacje:

  • opis produktu wraz z wizualizacją
  • pożądane ilości produkcyjne
  • oczekiwany termin realizacji

PRZYGOTOWANIE DO SZYCIA

Wszystkie wykrojone elementy wędrują na stoły, gdzie zostają oznaczone, a następnie przekazane do szycia. Co ważne, wykroje zawierają nacinki lub dziurki, które znacznie ułatwiają szycie. Dzięki temu osoba szyjąca wie, gdzie naszyć lub do czego przyszyć dany element.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z Nami!