PROJEKT - FUNDAMENT PROCESU PRODUKCJI

Projektowanie polega na kreowaniu produktu poprzez poznanie wizji Klienta. W naszej szwalni składa się z kilku etapów i jest podstawą do rozpoczęcia każdej współpracy.

ETAP I WIZJA PRODUKTU

Oczekujemy opisu pomysłu, który zawiera jak najwięcej szczegółowych informacji. Wśród nich mile widziane są rysunki lub zdjęcia, które nawiązują do pożądanego wyglądu produktu.

Projektowanie 1

Najważniejsze informacje, których potrzebujemy, żeby pomóc w zaprojektowaniu produktu, to:

  • kształt
  • wymiary
  • specyfikacja surowców (rodzaj materiału, kolory)
  • znaki szczególne (logo - umiejscowienie i rodzaj)
  • sposób pakowania i odbioru
  • szacowana wielkość przyszłego zamówienia

ETAP II WYCENA WSTĘPNA

Po zapoznaniu się z wizją klienta dokonujemy wstępnej wyceny wytworzenia produktu. Staramy się doprecyzować wszystkie szczegóły, aby oferta była dostosowana do oczekiwań.

ETAP III PROTOTYPOWANIE

Po zaakceptowaniu wyceny przez klienta przechodzimy do stworzenia prototypu. To dla nas najbardziej pracochłonny i wymagający etap. Nie należy jednak go pomijać, bo to właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie wyłonić wszelkie defekty, które mogą powstać podczas produkcji na większą skalę.

ETAP IV OCENA PRODUKTU

Prototyp zostaje wysłany do klienta i poddany ocenie. Jeśli produkt jest zgodny z oczekiwaniami, możemy przygotowywać się do wytworzenia większych serii. Prototypowanie to niezbędna część w tworzeniu każdego rodzaju wyrobów i nigdy nie należy jej pomijać.

Projektowanie 2Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z Nami!