Maryhol

Historia szwalni

divider
Szwalnia powstała w 2005 roku, a jej pierwsza lokalizacja mieściła się przy ulicy Łomżyńskiej w Szczytnie (woj. warmińsko-mazurskie). Firma została powołana do produkcji elementów piankowych kierowanych do zabawy dla dzieci. Do dziś asortyment dziecięcy stanowi główną działalność szwalni. W kolejnych latach firma zmieniała lokalizacje, a park maszynowy w każdym roku zyskiwał nowe, lepsze urządzenia. W 2015 udało się stworzyć stanowiska szwalnicze w nowo wybudowanym budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 1 w Szczytnie, który stał się obecną siedzibą firmy.

Wizja


Tworzymy produkty, które cechuje wysoka jakość szycia. Naszą wizją jest stworzenie nowoczesnego parku maszynowego poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Misja


Misją szwalni MARYHOL jest przede wszystkim tworzenie wysokiej jakości wyrobów. Jako szwalnia pragniemy być doceniani na rynku krajowym i zagranicznym, jako firma pragniemy budzić zaufanie u naszych partnerów. MARYHOL to szwalnia wyróżniająca się na tle innych sprawnością, dokładnością i jakością wykonywanych usług.

Czym się zajmujemy?


Nasze zaplecze produkcyjne skupia głównie maszyny do średniego i ciężkiego szycia. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wytwarzać produkty ze skóry naturalnej, skóry ekologicznej, kodury, poliestru i innych podobnych materiałów tapicerskich. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczne maszyny, takie jak lamownik, maszyna dwuigłowa czy overlock. Co za tym idzie, możemy sprawnie wyprodukować na przykład pokrowce na poduszki czy materace. Od wielu lat współpracujemy z dostawcami pianki oraz granulatu, dzięki czemu dostarczamy klientom kompleksowe produkty, m.in. kształtki piankowe dla dzieci. Ścisła współpraca z zaprzyjaźnionym zakładem wyrobów drewnianych i metalowych usprawnia tworzenie kanap czy innych siedzisk. Dodatkowo potrafimy produkować akcesoria dla kobiet, takie jak torebki czy plecaki. Te produkty można zobaczyć w sklepie internetowym www.maryhol.pl

Nasze motto

Motto.png

Maryhol

Nasz zespół

Jesteśmy zgraną i efektywną ekipą. Każdy specjalizuje się w danej dziedzinie. W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Skontaktuj się

Maryhol

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas wiadomość

Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.

O nas

Informacje kontaktowe

Bolesława Chrobrego 1
12-100 Szczytno
Polska

Zadzwoń do nas

+48 503 396 066

Wyślij nam wiadomość

biuro@maryhol.pl

BinSoft © 2024. All Rights Reserved