OSZCZĘDNOŚĆ MATERIAŁU PRZY KAŻDYM PROJEKCIE

Szczególną rolę w całym procesie tworzenia produktu odgrywa zaplanowanie cięcia w taki sposób, aby zużycie tkaniny było efektywne. Nasza krojownia wyposażona jest w specjalistyczne programy do planowania układów kroju i w maszynę do cięcia tkanin, która w niezwykle ekonomiczny i przede wszystkim sprawny sposób kroi elementy przekazywane do szycia.

WPROWADZANIE SZABLONÓW

Jeśli dysponujemy papierowym szablonem produktu jest on digitalizowany przy użyciu specjalnej tablicy bądź bezpośrednio projektowany w programie.

PLANOWANIE UKŁADÓW KROJU

Po wprowadzeniu wszystkich szablonów do komputera wystarczy wybrać odpowiednią ilość sztuk zaplanowanych do cięcia wyrobów. Nasz program sam tworzy układ cięcia. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić wiele metrów tkaniny. Efektywne zaplanowanie krojenia pozwala wykorzystywać materiał nawet w 98%.

Krojenie 1

KROJENIE

Krojownia wyposażona jest w automatyczną maszynę do cięcia tkanin. Jednowarstwowy cutter pozwala na efektywne krojenie nawet kilkuset metrów materiału dziennie. Dodatkowo jesteśmy wyposażeni w stanowiska do krojenia ręcznego oraz lagowarkę.

USŁUGI KROJENIA

W celu zlecenia samego krojenia w naszej szwalni zachęcamy do kontaktu mailowego. Prosimy przesłać następujące informacje:

  • projekt (w formacie dxf, jedna warstwa)
  • ilość
  • specyfikacja tkaniny

PRZYGOTOWANIE DO SZYCIA

Wszystkie wykrojone elementy wędrują na stoły, gdzie zostają oznaczone, a następnie przekazane do szycia. Co ważne wykroje zawierają nacinki lub dziurki, które znacznie ułatwiają szycie. Dzięki temu osoba szyjąca wie gdzie naszyć lub do czego przyszyć dany element.

Krojenie 2

Krojenie 3


Krojenie 4

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z Nami!